O nas wentylacji i klimatyzacji w Krakowie

Firma KLIMASOFT powstała w 1995 roku jako firma handlowa zajmująca się sprzedażą. W 2004 roku została przekształcona w firmę handlowo-usługową zajmującą się Systemami Klimatyzacji i Wentylacji. Klimasoft to firma, która od 15 lat oferuje najwyższej jakości systemy klimatyzacji i wentylacji w Krakowie i w okolicznych miastach. Doświadczenie pozwala nam oferować najlepsze urządzenia klimatyzacyjne.

Wykwalifikowana kadra

Firma posiada wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowników co pozwala sprostać wymaganiom rynkowym i zapewnić naszym klientom kompleksową i fachową obsługę. Stale podnosimy kwalifikacje i kompetencje naszych pracowników poprzez regularne szkolenia. Wykwalifikowana kadra zapewni Państwu udzielenie niezbędnych informacji oraz odpowiedzi na pytania. Przekłada się to na rozwój firmy oraz na większe zadowolenie klientów. Nasi pracownicy systematycznie odbywają szkolenia w zakresie montażu i serwisu w centrum szkoleniowym Mitsubishi Electric, Daikin, Fujitsu, LG. Pozwala to na podnoszenie ich kwalifikacji oraz stały rozwój firmy. Duże doświadczenie oraz znajomość nowoczesnych rozwiązań technicznych gwarantuje fachowość i poprawność realizowanych inwestycji zarówno pod względem projektowym jak i wykonawczym. Klimatyzacja w Niepołomicach, Olkuszu, Wadowicach, Zabierzowie oraz w innych miastach jest dzięki temu wykonywana z najwyższą starannością.

Urządzenia klimatyzacyjne

Oferowane przez nas produkty posiadają wymagane prawem polskim i unijnym certyfikaty. Dzięki certyfikatom unijnym naszych produktów, mogą Państwo liczyć na wytrzymałość i długą eksploatację klimatyzacji. Zapewniamy rzetelność i terminowość w realizacji podjętych zobowiązań. Pragniemy polecić Państwu nasze usługi w zakresie dostawy, montażu, konserwacji oraz serwisu instalacji klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Jesteśmy otwarci na współpracę z biurami projektowymi, klientami indywidualnymi i firmami budowlanymi. Nasi doradcy handlowi spotkają się z Państwem w dogodnym dla Państwa terminie i miejscu, służąc swoją fachową wiedzą. W razie konieczności sporządzą niezobowiązującą wycenę klimatyzacji lub/i wentylacji. Współpraca z klientem zaczyna się od spotkania w wyznaczonym miejscu i obejmuje doradztwo w wyborze odpowiedniego urządzenia klimatyzacyjnego. Po dokonaniu wyboru i urządzenia klimatyzacyjnego, mogą Państwo liczyć na pomoc serwisową i konserwacyjną.

Klimatyzacja Wieliczka

Proponujemy nowoczesne i przetestowane rozwiązania. Systemy klimatyzacyjne w Wieliczce oraz w okolicach są maksymalnie dopasowane do potrzeb klientów. W zależności od Pańskich potrzeb oraz od miejsca i jego wymagań, można wybrać:

  • klimatyzację przypodłogową,
  • klimatyzację kanałową,
  • klimatyzację naścienną,
  • klimatyzację kasetonową,

oraz wiele innych.

Serwis i montaż klimatyzacji Skawina

Oferujemy opiekę gwarancyjną i pogwarancyjną. Nasze usługi rozszerzają się o konserwację urządzeń klimatyzacyjnych. 15 – letnie doświadczenie w branży pozwala nam stosować nowoczesne rozwiązania zarówno podczas projektowania, jak i montażu systemu klimatyzacji u klienta. Nasze usługi wykonujemy na terenie Wieliczki oraz miast takich jak Kraków, Myślenice, Olkusz, Niepołomice, Zielonki oraz Skawina. Oferujemy montaż klimatyzacji w Wadowicach, Zabierzowie, Bochni. Działamy również na terenie innych miast w województwie małopolskim. Klimasoft zapewnia rzetelną i terminową realizację zleceń. Klimatyzacje w Wieliczce i w okolicach są projektowane i montowane w przypadku klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Gwarantujemy fachowe doradztwo w doborze odpowiednich urządzeń klimatyzacyjnych zarówno do domu mieszkalnego, jak i do firm.

Klimatyzacja Myślenice montaż

Usługi Klimasoft to przede wszystkim fachowe doradztwo w wyborze właściwego urządzenia klimatyzacyjnego i dopasowanie go do potrzeb miejsca i wymagań klienta. Nasze usługi skierowane są do klientów indywidualnych i firmowych. Wykonujemy czynności projektowe, montażowe oraz serwisowanie klimatyzacji w przypadku domów mieszkalnych, jak i pomieszczeń firmowych. Usługi Klimasoft są wykonywane na szerokim obszarze województwa małopolskiego, dzięki czemu klienci z wielu miast mają możliwość skorzystania z certyfikowanych produktów.

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt - z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.