Oczyszczacz powietrza Airdog wentylacji i klimatyzacji w KrakowieDlaczego Airdog?

 

Najważniejszym czynnikiem podczas podejmowania decyzji odnośnie tego jaki oczyszczacz powietrza wybrać jest zapewne jego efektywność. Jak zauważono, filtry HEPA mogą oczyszczać powietrze z zanieczyszczeń do wielkości 0.3 μm. Natomiast w gospodarstwie domowym istnieje szereg zanieczyszczeń o mniejszych wielkościach 

 

System filtracji Ionic Wind Technology zastosowany w oczyszczaczu Airdog konkurencją dla filtrów HEPA

 

Czystość 

Gdy oczyszczacz powietrza HEPA przestaje pracować lub gdy nie przeprowadza się regularnej wymiany filtra, powyższe zanieczyszczenia mogą z powrotem przedostać się do powietrza, z którego pochodzą! Co więcej, gdy temperatura jest wyższa, a powietrze wilgotne, wilgoć oraz bakterie mogą gromadzić się na filtrze HEPA.

Koszty

W związku z tym, że wilgoć i bakterie lubią gromadzić się na filtrach HEPA, istnieje potrzeba ich wymiany co 6 miesięcy, co jest kosztowne i zanieczyszcza środowisko. Airdog rozwiązuje ten problem. Dzięki zaawansowanej technologii Ionic Wind nie ma już potrzeby wymiany filtrów, teraz wystarczy je umyć! To bez wątpienia oszczędność Twojego czasu i pieniędzy.

Czas urzytkowania 

Istnieje termin techniczny zwany CCM (ang. Cumulative Cleaning Mass), który wskazuje jak dużo zanieczyszczeń jest w stanie wyłapać filtr HEPA zanim straci 50% mocy filtracji. Jeśli chodzi o standardowy oczyszczacz powietrza z filtrem HEPA, badacze w laboratorium obliczyli, że wartość ta zostaje przekroczona po przefiltrowaniu ilości zanieczyszczeń równej zanieczyszczeniom zawartym w dymie z 45 papierosów. Dla porównania, po przefiltrowaniu dymu z 440 papierosów (około 10 razy więcej), zdolność filtracji oczyszczacza Airdog spada zaledwie o 0,2%. Oznacza to, że Airdog może przyjąć 10 razy więcej zanieczyszczeń i pozostać wciąż 50 x wydajniejszym!

 

Filtracja

Aby filtry lub oczyszczacze mogły zostać uznane za produkty o jakości HEPA, skuteczność wyłapywania cząsteczek o wielkości 0.3 μm powinna wynosić 99,97%. Oznacza to oczyszczanie z kurzu, pyłków oraz innych domowych alergenów, które mogą powodować problemy z oddychaniem. Jednakże HEPA nie wyłapuje zanieczyszczeń mniejszych niż 0.3μm.

AIRDOG X5 przechwytuje cząsteczki do 0.0145 μm. Może więc usunąć niemalże wszystkie szkodliwe zanieczyszczenia. Jest zdecydowanie bardziej skuteczny w zakresie oczyszczania powietrza niż filtry HEPA.

  1. Filtr wstępny – pierwsza linia obrony przed zanieczyszczeniami. Zatrzymuje włosy, sierść oraz większe cząstki organiczne.
  2. Jonizator plazmowy – pierwszy w walce z alergią. Dzięki produkcji ujemnych jonów, neutralizuje bakterie oraz wirusy, rozkłada formaldehydy oraz lotne związki organiczne.
  3. Kaseta filtracyjna Zero Waste – przechwytuje cząsteczki zanieczyszczeń o wielkości do 0,0145 μm. Neutralizuje pyły zawieszone PM10, PM2.5, zarodniki grzybów, pyłki roślin, kurz, bakterie, oraz wirusy.
  4. Katalizator kompozytowy – przyspiesza rozpad związków ozonu w tlen, odpowiada za rozkład lotnych związków organicznych, w tym formaldehydu, oraz niweluje nieprzyjemne zapachy, czyniąc nasze otoczenie czystym i bezpiecznym.

 

Teraz oczyszczacz AirDog w

cenie 1999,00 zł brutto