Klimatyzacja Daikin Kraków

Daikin to międzynarodowa firma o japońskich korzeniach, produkująca przede wszystkim klimatyzację, ale także urządzenia do wentylacji pomieszczeń oraz ogrzewania budynków. W ofercie Klimasoft Kraków łatwo można zauważyć, że to właśnie produkty Daikin stanowią trzon oferty i znaleźć je można w każdej kategorii produktowej na naszej stronie.

Daikin w Krakowie - dlaczego warto?

Oferujemy naszym klientom bardzo szeroki i zróżnicowany profil urządzeń marki Daikin - od klimatyzacji naściennych, przypodłogowych czy montowanych na suficie i pod nim, przez wentylację, po rekuperację, pompy ciepła i inne. 

Decydując się na montaż urządzeń klimatyzacyjnych warto wybrać właśnie Klimasoft Kraków, ponieważ oferujemy także profesjonalne doradztwo oraz wykonywanie projektów instalacji klimatyzacyjnych i rekuperacyjnych wraz z wykorzystywaniem pomp ciepła i pieców gazowych. Zajmujemy się także sprzedażą wszelkich elementów służących do wykonania ogrzewania podłogowego. Współpracujemy także z najpopularniejszymi producentami, dzięki czemu mogą państwo znaleźć w naszej ofercie produkty dostosowane do własnych potrzeb.

Współpracując z cenionymi producentami, takimi jak japoński Daikin czy innymi, zapewniamy naszym klientom dostęp do światowej klasy urządzeń oraz profesjonalną obsługę. Kwalifikacje naszych pracowników są nieustannie podnoszone przez udział w szkoleniach prowadzonych przez przedstawiciela producenta. Dzięki temu możemy zapewnić opiekę i naprawy bez ryzyka utraty gwarancji, bezpieczny i zgodny z instrukcją montaż, który wpływa oczywiście na prawidłowe funkcjonowanie urządzeń. 

Oferujemy ponadto przygotowanie projektów i montażu urządzeń Daikin, dopasowanego do potrzeb klienta i uwarunkowań lokalowych. Zapewniamy konserwację urządzeń, dbając o ich bezszkodowe działanie i wysoką wydajność pracy i energetyczną.