Klimatyzacja Midea Kraków

Uważamy, że jesteśmy jedną z nielicznych firm na rynku, które posiadają współpracę z większością popularnych producentów, którzy zajmują się produkcją urządzeń klimatyzacyjnych i rekuperacyjnych na rynku. Dzięki temu nasza oferta jest bogata w szereg rozwiązań oraz produktów, które nie są dostępne u konkurencji. Jednym z producentów, z którymi współpracujemy, zwłaszcza w branży urządzeń do klimatyzacji, jest Midea.

Poznaj markę Midea z Klimasoft Kraków

Marka Midea to jeden z producentów, którego produkty znajdziecie wśród urządzeń do klimatyzacji dostępnych w naszej ofercie. Od kilkudziesięciu lat producent ten dostarcza na światowy rynek produkty do klimatyzacji i wentylacji, a co roku 3% dochodów przeznaczane jest na nieustanny rozwój i badania. Dzięki temu urządzenia Midea dostępne także w ofercie Klimasoft Kraków są efektem poszukiwania nowych rozwiązań technologicznych, które zapewniają coraz lepszą wydajność, bez obciążania użytkowników stratami z tytułu zużytej energii.

Dajemy także możliwość skorzystania z dodatkowych usług, które także znajdują się w ofercie naszego przedsiębiorstwa takich jak np. montaż klimatyzacji oraz jej serwis i czyszczenie, dowóz towaru do klienta oraz wykonywanie profesjonalnych projektów układów klimatyzacyjnych. Nasi serwisanci uczestniczą w szkoleniach dotyczących także produktów Midea, dzięki czemu mogą zaoferować naszym klientom profesjonalny serwis oraz opiekę w czasie gwarancji i po jej zakończeniu.