Klimatyzacja Wieliczka

Klimatyzacja i urządzenia wentylacyjne są niezbędne zarówno w pomieszczeniach biurowych i dużych obiektach użytkowych, jak i coraz częściej w prywatnych domach i mieszkaniach. Ze względu na stale wzrastające średnie temperatury i wydłużające się lato, zadbanie o komfort termiczny w mieszkaniu czy biurze latem jest tak samo ważne, jak zadbanie o optymalne ogrzewanie zimą.

Urządzenia klimatyzacyjne montowane bez wcześniejszego planu czy odpowiedniego dopasowania do wymagań pomieszczenia mogą nie spełnić jednak Państwa oczekiwań. W ramach sprzedaży i obsługi klimatyzacji w Wieliczce wiemy dokładnie jak pomóc Państwu w wyborze najlepszego rozwiązania.

Klimatyzacja Wieliczka – dlaczego warto zamontować klimatyzację?

Jeszcze do niedawna urządzenia klimatyzacyjne kojarzyły się raczej z dużymi biurami, gdzie w przypadku upałów na zewnątrz i przy dużej liczbie osób wewnątrz trudno było utrzymać optymalny obieg powietrza i komfortową temperaturę. Obecnie już nie tylko biura, ale i prywatne domy coraz częściej korzystają z dostępnych na rynku urządzeń klimatyzacyjnych poprawiających komfort życia i ułatwiających funkcjonowanie w budynkach wtedy, gdy na zewnątrz temperatury stają się wyjątkowo nieznośne.

Klimatyzacja to nie to samo, co wiatrak postawiony w mieszkaniu poprawiający cyrkulację powietrza. Rolą współczesnych klimatyzatorów jest realne ochładzanie temperatury w pomieszczeniach, jednak nawet najlepsze urządzenia nie są w stanie działać prawidłowo jeśli nie zostaną dopasowane odpowiednio do wielkości i potrzeb danego pomieszczenia. Z tego też względu w Klimasoft Wieliczka kładziemy nacisk na kompleksowe doradztwo i projektowanie systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych do wnętrz – chcemy zapewnić Państwu pełną funkcjonalność klimatyzacji, a ta zależnie od wielkości i funkcjonalności pomieszczenia będzie się zmieniała.

Montaż klimatyzacji - poznaj naszą ofertę!

Klimasoft w małopolsce – oferta klimatyzacji dla Wieliczki

Działając od wielu lat na rynku małopolskim i specjalizując się zarówno w montażu, jak i serwisie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, firma Klimasoft oferuje szeroki wachlarz usług związanych z profesjonalnym doradztwem, projektowaniem, montażem, uruchomieniem i serwisem klimatyzacji w Wieliczce i okolicach. Stawiając na ciągły rozwój naszych specjalistów i doradców sprzedaży oferujemy usług zarówno dla Klientów prywatnych, jak i instalatorów urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych poszukujących urządzeń na preferencyjnych warunkach cenowych.

Nasi technicy bazują swoje doświadczenie i wiedzę na licznych szkoleniach prowadzonych przez firmy takie jak:

  • Mitsubishi Electric,
  • Daikin,
  • Fujitsu,
  • LG,
  • GREE
  • Midea Electric.

Korzystamy jedynie ze sprawdzonych urządzeń klimatyzacyjnych, oferując montaż i serwisowanie klimatyzacji w Wieliczce dopasowanej do najwyższych wymagań. Dla Państwa wygody prowadzimy kompleksową obsługę montażu klimatyzacji, rozpoczynając od pomocy przy wyborze odpowiedniego urządzenia, przez przygotowanie wyceny, montaż i uruchomienie urządzenia, po gwarantowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny dla wszystkich urządzeń stosowanych przez Klimasoft.

Sprawdź inne miejscowości, gdzie świadczymu usługi montażu klimatyzacji: Kraków, Myślenice, Niepołomice, Olkusz, Skawina, Zabierzów, Zielonki, Bochnia, Mogilany, Michałowice.

Pompy ciepła - projekt, montaż, serwis

Firma Klimasoft w swojej ofercie posiada szeroki wybór różnego rodzaju pomp ciepła: powietrznych, gruntowych, do ciepłej wody użytkowej. Problem z wyborem tej odpowiedniej znika w momencie kontaktu z naszymi doradcami. Pracownicy Klimasoft to specjaliści, którzy chętnie służą pomocą w wyborze pompy ciepła, która spełni Państwa oczekiwania. Jesteśmy w stanie również zaprojektować dla Państwa system ogrzewania podłogowego wykorzystujący pompy ciepła. Inwestycja w projekt zwróci się w momencie eksploatacji pompy ciepła, dlatego warto postawić na fachową pomoc naszych pracowników w tworzeniu projektu instalacji wykorzystującej pompę ciepła. 

Wiedza zdobyta przez naszych pracowników podczas licznych szkoleń ma swoje odzwierciedlenie w usługach montażu pomp ciepła i ich serwisu. Wykonujemy prace solidnie i z uwzględnieniem wszystkich zasad bezpieczeństwa, tak aby poczuli Państwo komfort podczas użytkowania i nie musieli martwić się w przypadku awarii urządzeń. Montaż i serwis w Wieliczce oferujemy dla klientów indywidualnych, jak i komercyjnych. 

Wybór firmy Klimasoft przy projekcie, montażu i serwisie pomp ciepła w Wieliczce jest gwarancją satysfakcji z wykonanych usług i bezpieczeństwa na każdym etapie użytkowania pompy ciepła. 

 

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!