Klimatyzacja Bochnia

Proces instalacji klimatyzacji w mieszkaniu nie wymaga ustawiania wielkiego, przemysłowego sprzętu pracującego tak głośno, że słyszy nas całe osiedle. Współczesne klimatyzatory, i te dedykowane do biur i firm, i te domowe oferują dużą wydajność przy ekonomicznej i cichej pracy. Wraz ze zmianami klimatycznymi i coraz gorszymi warunkami temperaturowymi latem, zapotrzebowanie na klimatyzację w mieszkaniach i biurach rośnie. W Klimasoft Bochnia możemy zająć się dla Ciebie tematem klimatyzacji profesjonalnie i ekspresowo.

Projekty klimatyzacji w Bochni

Nie ma jednej, uniwersalnej klimatyzacji która spełniłaby wymagania i oczekiwania pracowników biura, fabryki i domku jednorodzinnego jednocześnie. Przygotowując się do instalacji klimatyzacji u naszych Klientów zawsze staramy się przeanalizować potrzeby użytkownika i dopasować wybierane urządzenia do możliwości pomieszczenia, w którym klimatyzacja ma zostać zainstalowana. Dzięki wieloletniej pracy w branży i rozległej wiedzy naszych ekspertów dysponujemy szeroką gamą urządzeń do klimatyzacji i wentylacji, których montaż projektujemy tak, by urządzenie spełniało w stu procentach Państwa oczekiwania.

Klimatyzacja w biurze, domu czy firmie jest poważną inwestycją, na której nie warto oszczędzać, ale też którą warto dokładnie rozważyć. Staranny projekt montażu i instalacji rozpoczynający się już na etapie wyboru odpowiedniego urządzenia pozwoli oszczędzić na drogich rozwiązaniach i stworzyć klimatyzację, która swoją wydajnością i poborem energii nie przytłoczy domowego czy firmowego budżetu. Klimasoft w Bochni doskonale rozumie potrzeby klientów prywatnych i biznesowych - klimatyzację dobierzemy tak, by każdy był zadowolony.

 

Sprawdź nasze propozycje - zobacz nasze projekty!

 

Co oferujemy? Montaż i serwis klimatyzacji Bochnia

Podstawą zapewnienia kompleksowej obsługi w zakresie urządzeń klimatyzacyjnych jest wiedza, którą nasi eksperci nieustannie pogłębiają podczas szkoleń z globalnymi markami tworzącymi urządzenia klimatyzacyjne i wentylacyjne. W parze z wiedzą idzie także doświadczenie i rozbudowana oferta, z której możemy dowolnie korzystać projektując dla Państwa idealną instalację klimatyzacji w domu lub biurze. Nasi specjaliści oferują pomoc w zakresie wyboru i montażu klimatyzacji a także w okresie jej użytkowania, w trakcie trwania gwarancji i po jej upływie.

Zależnie od potrzeb klientów, w Klimasoft Bochnia oferujemy systemy naścienne, podstropowe, kasetonowe, przypodłogowe, kanałowe, multisplit oraz VRF, VRV. Do instalacji każdego z nich potrzeba specjalistycznej wiedzy i kwalifikacji, dlatego nie polecamy zakupu tego typu urządzeń na własną rękę i instalacji bez pomocy fachowca. W naszych rękach leży nie tylko kwestia sprawnego zamontowania dla Państwa systemu klimatyzacji, ale i jego późniejszej konserwacji i serwisowania od którego zależy sprawność działania całego systemu.

Zapewniamy szybką obsługę, fachową pomoc i szeroki wybór urządzeń zarówno dla klienta prywatnego, jak i osób prowadzących instalację klimatyzacji i poszukujących sprawdzonego sprzętu dla swoich klientów. Zapraszamy do kontaktu z Klimasoft Bochnia – razem rozwiążemy problem wysokich temperatur doskwierających w środku upalnego lata.

Zakładamy klimatyzację na terenie Krakowa, Myślenic, Niepołomic, Olkusza, Skawiny, Wieliczki, Zabierzowa, Zielonek, Mogilan i Michałowic.

 

Pompy ciepła - projekt, montaż, serwis

Firma Klimasoft w swojej ofercie posiada szeroki wybór różnego rodzaju pomp ciepła: powietrznych, gruntowych, do ciepłej wody użytkowej. Problem z wyborem tej odpowiedniej znika w momencie kontaktu z naszymi doradcami. Pracownicy Klimasoft to specjaliści, którzy chętnie służą pomocą w wyborze pompy ciepła, która spełni Państwa oczekiwania. Jesteśmy w stanie również zaprojektować dla Państwa system ogrzewania podłogowego wykorzystujący pompy ciepła. Inwestycja w projekt zwróci się w momencie eksploatacji pompy ciepła, dlatego warto postawić na fachową pomoc naszych pracowników w tworzeniu projektu instalacji wykorzystującej pompę ciepła. 

Wiedza zdobyta przez naszych pracowników podczas licznych szkoleń ma swoje odzwierciedlenie w usługach montażu pomp ciepła i ich serwisu. Wykonujemy prace solidnie i z uwzględnieniem wszystkich zasad bezpieczeństwa, tak aby poczuli Państwo komfort podczas użytkowania i nie musieli martwić się w przypadku awarii urządzeń. Montaż i serwis w Bochni oferujemy dla klientów indywidualnych, jak i komercyjnych. 

Wybór firmy Klimasoft przy projekcie, montażu i serwisie pomp ciepła w Bochni jest gwarancją satysfakcji z wykonanych usług i bezpieczeństwa na każdym etapie użytkowania pompy ciepła. 

 

Zapraszamy do kontaktu!