Klimatyzacja Zabierzów

Stosowanie klimatyzacji w domach prywatnych zyskuje obecnie na popularności i coraz częściej wykorzystywane jest także poza środowiskiem pracy. Montaż klimatyzacji pozwala w dużej mierze ograniczyć wpływ wysokich temperatur na zewnątrz na samopoczucie ludzi przebywających przez większość dnia w zamkniętych pomieszczeniach.

Ze względu na nieustannie wzrastające średnie temperatury latem, stosowanie klimatyzacji ma dziś coraz większy sens. Jakie usługi w ramach instalacji klimatyzacji oferujemy w Zabierzowie?

Klimatyzacja Zabierzów – montaż zgodny z projektem

Przed instalacją klimatyzacji i wyborem urządzenia zawsze należy spojrzeć całościowo na przestrzeń, w jakiej urządzenie ma być zainstalowane i dokładnie zaplanować przebieg instalacji zgodny z wymaganiami budynku oraz ograniczeniami prawnymi i technicznymi. Klimatyzacja w mieszkaniu czy domu jednorodzinnym będzie działała inaczej, niż urządzenie zamontowane w dużym biurze na otwartym planie i instalacja w obu przestrzeniach będzie wymagała zupełnie odmiennego projektu.

Nasi doradcy i projektanci działający przy klimatyzacji w Zabierzowie służą pomocą w zakresie przygotowywania projektów instalacji klimatyzacji i wentylacji oraz opracowywania dokumentacji niezbędnej do prawidłowej instalacji i użytkowania urządzeń.

Nasze działania zawsze poparte są wiedzą techniczną i doświadczeniem projektantów, którzy z klimatyzacją pracują już od wielu lat i nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, zapewniając Państwu najwyższą jakość obsługi.

Wybierz projekt dopasowany do Twoich potrzeb!

Wybór klimatyzacji i wentylacji – dopasowana oferta

Czym się kierujemy, przygotowując ofertę dla naszych Klientów?

  1. Dobry projekt klimatyzacji uwzględnia nie tylko potrzeby pomieszczenia i użytkownika, ale i możliwości dostępnych na rynku urządzeń.
  2. W Klimasoft Zabierzów oferujemy Państwu zakup sprawdzonych, wysokiej jakości urządzeń do instalacji klimatyzacji i wentylacji w domach, mieszkaniach i większych obiektach użytkowych.
  3. Swoją ofertę opieramy na klimatyzacji doświadczonych producentów, stawiając zawsze na najwyższą jakość i różnorodność dostępnych urządzeń.

Oferta klimatyzacji Zabierzów jest kierowana zarówno do użytkowników prywatnych, chcących zamontować klimatyzację we własnym domu czy biurze, jak i doświadczonych monterów instalacji klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, poszukujących sprawdzonych urządzeń w przystępnej cenie.

Dopasowujemy się do Państwa oczekiwań, wprowadzając do swojej oferty nie tylko same urządzenia, ale i możliwość ich montażu przez wykwalifikowanego serwisanta. W naszej ofercie dostępne są m.in.  instalacje wody lodowej, montaż i rozruch klimatyzatorów typu Split, Multisplit i Monoblok, instalacje systemów klimatyzacyjnych VRV i VRF oraz wiele innych.

Sprawdź inne miejscowości, gdzie świadczymu usługi montażu klimatyzacji: Kraków, Myślenice, Niepołomice, Olkusz, Skawina, Wieliczka, Zielonki, Bochnia, Mogilany, Michałowice.

Serwis klimatyzacji Zabierzów

W ramach działalności w Małopolsce nasza firma specjalizuje się nie tylko w sprzedaży i projektowaniu instalacji klimatyzacyjnych, ale także pełnej obsłudze klienta w zakresie serwisu i napraw sprzedawanych urządzeń. Nasi doświadczeni serwisanci działają w zgodzie z zaleceniami producentów, dbając o kondycję i sprawność Państwa urządzeń. Prawidłowo działająca klimatyzacja musi być regularnie sprawdzana i oczyszczana, dlatego też oferujemy obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną stawiającą jakość i bezpieczeństwo Państwa klimatyzacji na pierwszym miejscu.

 

 

Pompa ciepła - ogrzewanie, chłodzenie i ciepła woda w jednym 

Pompa ciepła to rozwiązanie całoroczne - pozwala na ogrzewanie zimą i chłodzenie latem. Zapewnia ona komfort dzięki trzem funkcjom w jednym urządzeniu. W ofercie Klimasoft dla Zabierzowa znajdą Państwo szeroki wybór pomp ciepła, które będą idealnym rozwiązaniem zarówno dla domów jednorodzinnych jak i dużych firm. Pracownicy Klimasoft służą fachową pomocą w doborze odpowiedniej pompy ciepła, w zależności od Państwa potrzeb. Zajmiemy się również montażem i serwisem systemów wykorzystujących pompy ciepła. Oszczędność i niezawodność - to cechy pomp ciepła oferowanych przez Klimasoft. Zapraszmy do zapoznania się z ofertą Klimasoft Zabierzów i kontaktu, nasi doradcy już na Państwa czekają.

Poznaj szczegóły oferty - zapraszamy kontaktu!