Projekty

Wszystkie inwestycje zaczynają się od pomysłu, w dalszej kolejności powinno nastąpić szczegółowe planowanie procesu inwestycyjnego, projektowanie, realizacja, a na końcu przekazanie zrealizowanego przedsięwzięcia do eksploatacji. 

Projekt koncepcyjny instalacji klimatyzacji czy pompy ciepła to pierwszy projekt, w który powinniśmy zainwestować i do czego gorąco zachęcamy. Dobry projekt to najważniejsza część procesu inwestycyjnego.

Na tym etapie należy dobrać odpowiednie rozwiązania i urządzenia które najlepiej spełnią oczekiwania inwestora. Aby to zrobić konieczna jest stała współpraca projektanta z klientem. Specjaliści Klimasoft Kraków zajmą się kompleksową obsługą klienta w kwestii wyboru klimatyzatora i pompy ciepła.

Oferujemy całościowe opracowanie projektu systemów ogrzewania podłogowego, rekuperacji i klimatyzacji. Jest to bardzo dobre i korzystne rozwiązanie dla inwestora, gdyż proces tworzenia projektu systemu klimatyzacji i pompy ciepła jest dosyć długi i skomplikowany i warto w tym względzie skorzystać z pomocy specjalistów Klimasoft.

Zadaniem Klimasoft Kraków na tym etapie jest pełne wykorzystanie swojej wiedzy technicznej i doświadczenia w taki sposób, aby zaprojektować wszelkie detale, które źle wykonane przez wykonawcę mogłyby generować problemy w eksploatacji klimatyzacji i pomp ciepła. 

Nie warto więc oszczędzać na przygotowywaniu projektu systemów klimatyzacji i ogrzewania podłogowego z wykorzystaniem pomp ciepła, ponieważ starannie dobrane rozwiązania pozwolą zaoszczędzić na etapie wykonywania inwestycji i w przyszłości zapewnią komfort użytkowania wykonanych instalacji klimatyzacji i pomp ciepła. 

Klimasoft to także profesjonalny montaż klimatyzacji - sprawdź naszą ofertę!

Równie ważny jest projekt powykonawczy. Odpowiednio sporządzona dokumentacja fotograficzna i rysunkowa pozwoli na uniknięcie uszkodzeń instalacji klimatyzacji i pomp ciepła podczas prac wykończeniowych.

Podsumowując, każdy z projektów jest równie ważny, a zainwestowane pieniądze zwrócą się przy eksploatacji klimatyzacji czy pompy ciepła.

Wykonujemy:

Projekty klimatyzacji

Projekty rekuperacji

Projekty ogrzewania podłogowego z wykorzystaniem pomp ciepła i kotłów gazowych

 

Zleć nam wykonanie projektu swojej klimatyzacji w Krakowie

 Formularz kontaktowy