Klimatyzacja Skawina

Klimatyzacja to dziś ciekawe rozwiązanie nie tylko dla dużych biur i budynków użytkowych, ale coraz częściej także dla domów prywatnych. Przy coraz dłuższym lecie i wysokich temperaturach powietrza przez znaczną część roku, klimatyzacja znacząco poprawia komfort życia i mając możliwość inwestycji w nową instalację, zdecydowanie warto rozważyć montaż klimatyzacji w domu. Marka Klimasoft oferuje między innymi montaż i serwis klimatyzacji i wentylacji w Skawinie i okolicach. Działamy na terenie całej Małopolski. Co możemy Państwu zaproponować?

Klimatyzacja Skawina – postaw na komfort temperaturowy w domu i biurze

Decyzja o montażu klimatyzacji w mieszkaniu bądź biurze powinna być wzięta pod uwagę szczególnie tam, gdzie ze względu na coraz wyższe temperatury na zewnątrz, komfort przebywania wewnątrz przez wiele godzin dziennie znacząco się obniżył.

Dobrej jakości klimatyzacja może stanowić doskonałe uzupełnienie instalacji ogrzewania i wentylacji w mieszkaniu i budynkach użytkowych, poprawiając jakość powietrza i temperatury w pomieszczeniu bez zużywania nadmiaru energii elektrycznej, zbyt głośnej pracy urządzenia czy nieestetycznego wyglądu instalacji. W ramach usług w Klimasoft oferujemy nie tylko sprzedaż urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, ale i pełne doradztwo i projektowanie instalacji klimatyzacji w Skawinie i na terenie całej Małopolski.

Poznaj naszą ofertę!

Klimatyzacja Skawina z pomocą Klimasoft. Co oferujemy?

Poznaj nasze atuty:

  • Eksperci i pracownicy Klimasoft posiadają wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu projektów, montażu i serwisowaniu urządzeń klimatyzacyjnych najpopularniejszych producentów.
  • Korzystamy z licznych szkoleń organizowanych przez marki takie jak Mitsubishi Electric, Daikin, Fujitsu, LG, GREE oraz Midea Electric, wykorzystując wiedzę i doświadczenie ekspertów podczas przygotowywania własnej oferty.
  • To właśnie dbałość o jakość oferowanych przez nas usług i wiedzę naszych ekspertów pozwala nam zapewnić Państwu kompleksowe usługi z zakresu montażu i serwisowania urządzeń klimatyzacyjnych.

W ramach obsługi klimatyzacji w Skawinie oferujemy między innymi usługi z zakresu projektu i doradztwa, pomagając Państwu w dopasowaniu odpowiedniego urządzenia klimatyzacyjnego bądź wentylacji do określonego pomieszczenia. Podczas spotkania dobierzemy najlepsze urządzenie i sporządzimy pierwszą kalkulację kosztów nie tylko samego zakupu urządzenia, ale i jego montażu oraz eksploatacji.

Jeśli zdecydują się Państwo na zakup, w Klimasoft Skawina zapewniamy dostęp do najwyższej jakości urządzeń klimatyzacyjnych z możliwością montażu i pierwszego uruchomienia przez naszych specjalistów. Posiadamy również ofertę specjalną dla instalatorów systemów wentylacyjno-klimatyzacyjnych, optymalną pod kątem większych zamówień i zbiorowych instalacji klimatyzacji.

Prawidłowe użytkowanie klimatyzacji w domu czy biurze zależy nie tylko od wyboru odpowiedniego urządzenia i jego prawidłowego montażu, ale też od pamięci o konieczności jego serwisowania. W ramach obsługi klimatyzacji w Skawinie oferujemy pełen serwis i konserwację urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Dbając o stan całej instalacji gwarantują sobie Państwo bezawaryjną pracę urządzenia i jego trwałość nawet po wielu latach intensywnego użytkowania.

Sprawdź także inne miejsca, gdzie montujemy klimatyzację: Kraków, Myślenice, Niepołomice, Olkusz, Wieliczka, Zabierzów, Zielonki, Bochnia, Mogilany, Michałowice.

 

Oszczędność i niezawodność pomp ciepła

Pompa ciepła to rozwiązanie całoroczne - pozwala na ogrzewanie zimą i chłodzenie latem. Zapewnia ona komfort dzięki trzem funkcjom w jednym urządzeniu. W ofercie Klimasoft dla Skawiny znajdą Państwo szeroki wybór pomp ciepła, które będą idealnym rozwiązaniem zarówno dla domów jednorodzinnych jak i dużych firm. Pracownicy Klimasoft służą fachową pomocą w doborze odpowiedniej pompy ciepła, w zależności od Państwa potrzeb. Zajmiemy się również montażem i serwisem systemów wykorzystujących pompy ciepła. Oszczędność i niezawodność - to cechy pomp ciepła oferowanych przez Klimasoft. Zapraszmy do zapoznania się z ofertą Klimasoft Skawina i kontaktu, nasi doradcy już na Państwa czekają.

Zapraszamy do kontaktu!