Klimatyzacja Olkusz

Korzystając z klimatyzacji wiele osób nie dostrzega w tym już rozwiązania zarezerwowanego wyłącznie dla dużych budynków użytkowych, sklepów czy biurowców, ale coraz częściej jedyną opcję na bezpieczne przetrwanie upalnego lata. Wraz z wrastającymi temperaturami coraz trudniej poradzić sobie nawet wewnątrz budynków i wiatraki, które jedynie rozbijają obecne już w pomieszczeniu powietrze, nie robią zbyt wielkiej różnicy. Klimatyzację trzeba zainstalować jednak zgodnie z projektem i urządzeniem dopasowanym do potrzeb, możliwości i oczekiwań użytkownika. Jak wykonujemy klimatyzację w Olkuszu?

Projektowanie i doradztwo – klimatyzacja Olkusz

Każda prawidłowa instalacja klimatyzacji w mieszkaniu czy biurze powinna rozpoczynać się od dokładnej analizy warunków pomieszczenia i profesjonalnego projektu instalacji uwzględniającego wszystkie parametry budynku oraz aspekty prawne montażu klimatyzacji.

W ofercie Klimasoft Olkusz pojawia się wiele urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, ale nie każde z nich sprawdzi się w każdym pomieszczeniu i to właśnie rolą naszych doradców i projektantów będzie przygotowanie dla Państwa najlepszego możliwego rozwiązania.

Nasi technicy, projektanci i doradcy od wielu lat korzystają z oferowanych nam szkoleń organizowanych przez największych producentów, poznając w ten sposób nie tylko charakterystykę działania urządzeń, ale przede wszystkim ich możliwości w obrębie projektu instalacji klimatyzacji w każdym pomieszczeniu.

Dowiedz się więcej - skontaktuj się z nami!

Klimatyzacja Olkusz – wybór urządzenia

Jeśli zdecydowali się Państwo na instalację klimatyzacji we własnym domu, poszukują Państwo rozwiązania do swojego biura czy sami specjalizują się w instalacjach klimatyzacji i wentylacji i poszukują sprawdzonych urządzeń na preferencyjnych warunkach sprzedaży, w Klimasoft jesteśmy w stanie zapewnić Państwu dostęp do najlepszej jakości urządzeń dostosowanych zarówno do użytku domowego, jak i większych powierzchni użytkowych.

Sprzedając klimatyzację musimy upewnić się, że urządzenia zostaną zainstalowane w domu prawidłowo – montaż klimatyzacji bez odpowiedniego przeszkolenia i kwalifikacji będzie oznaczał utratę gwarancji, a ta przydaje się bezwzględnie przy regularnym użytkowaniu urządzenia. W ramach usługi montażu klimatyzacji w Olkuszu proponujemy między innymi:

  • instalacje wody lodowej,
  • montaż i rozruch klimatyzatorów typu Split, Multisplit i Monoblok,
  • instalacje systemów klimatyzacyjnych VRV i VRF
  • oraz wiele innych.

Gwarantujemy szybką i skuteczną pracę w oparciu o sprawdzone urządzenia i wiedzę naszych doświadczonych monterów i serwisantów.

Sprawdź także inne miejsca, gdzie montujemy klimatyzację: Kraków, Myślenice, Niepołomice, Skawina, Wieliczka, Zabierzów, Zielonki, Bochnia, Mogilany, Michałowice.

Serwisowanie klimatyzacji Olkusz

Wprowadzając urządzenie klimatyzacyjne do domu należy zdawać sobie sprawę, że jego sprawne, wieloletnie i bezawaryjne działanie zawdzięcza się przede wszystkim dobremu projektowi instalacji, ale także regularnemu czyszczeniu i serwisowaniu urządzenia.

Nasi eksperci pracują z urządzeniami gwarancyjnymi i pogwarancyjnymi każdego dnia, upewniając się, że zainstalowane u naszych Klientów instalacje klimatyzacji działają w pełni sprawnie i są odpowiednio przygotowane na kolejny sezon pracy.

 

Alternatywny wybór - pompa ciepła 

A może wybrać grzanie i chłodzenie w jednym? W ofercie firmy Klimasoft znajdą Państwo szeroki wybór różnego rodzaju pomp ciepła: powietrznych, gruntowych, do ciepłej wody użytkowej. Pracownicy Klimasoft chętnie służą pomocą w wyborze pompy ciepła, która będzie w stanie spełnić Państwa oczekiwania. Projekt systemu ogrzewania podłogowego wykorzystującego pompy ciepła? Dla naszych specjalistów to żaden problem. Inwestycja w projekt to bardzo dobry ruch, który pozwoli zaoszczędzić pieniąze na etapie eksploatacj i zadba o komfort i bezpieczeństwo użytkowania pompy ciepła. Warto postawić na fachową pomoc naszych pracowników w tworzeniu projektu instalacji wykorzystującej pompę ciepła. Regularnie odbywamy szkolenia, dzięki czemu doskonalimy swoją wiedzę i umiejętności w dziedzinie pomp ciepła. Przekłada się to na niezawodność podczas montażu i serwisu instalacji wykorzystujących pompy ciepła. Na naszej ofercie zyskują zarówno klienci indywidualni, jak i duże firmy. 

Projekt, montaż i serwis pomp ciepła w Olkuszu wykonany przez firmę Klimasoft  to gwarancja satysfakcji z wykonanych usług i bezpieczeństwo na każdym etapie użytkowania pompy ciepła. 

Umów się na wykonanie usługi i montaż!