Klimatyzacja Fujitsu Kraków

Jesteśmy firmą, która zajmuje się sprzedażą profesjonalnych urządzeń do klimatyzacji i wentylacji pomieszczeń, pochodzących od profesjonalnych producentów, m.in. Fujitsu. Dbamy o najwyższą jakość świadczonych usług oraz dopasowanie oferty bezpośrednio do oczekiwań każdego z klientów. Dostarczane przez naszą firmę urządzenia Fujitsu są zawsze odpowiednio zabezpieczone podczas transportu oraz montażu. W naszej ofercie można znaleźć szeroki zakres usług, który związany jest nie tylko z dystrybucją profesjonalnych urządzeń rekuperacyjnych, wentylacyjnych oraz klimatyzacyjnych.

Klimasoft - Fujitsu Kraków - wydajne urządzenia

Współpracujemy z jednymi z największych i najpopularniejszych producentów urządzeń do klimatyzacji i wentylacji na rynku. Staramy się stale powiększać swoją ofertę oraz utrzymywać jak najlepsze relacje zarówno z naszymi dostawcami jak i klientami. Dzięki temu jesteśmy pionierami na krakowskim rynku klimatyzacyjnym. Dzięki współpracy z cenionymi markami mamy możliwość dostarczenia nawet najnowszych technologicznie urządzeń, które będą dopasowane do potrzeb najbardziej wymagającego klienta.

Urządzenia do klimatyzacji, wentylacji, rekuperacji Fujitsu to gwarancja jakości poświadczonej wieloletnim doświadczeniem producenta. Brand ten liczy już niemal 100 lat aktywności na rynku, a po połączeniu z Siemens może uczestniczyć w jeszcze bardziej dynamicznym rozwoju światowego rynku technologicznego.

Klimasoft Kraków współpracuje z Fujitsu w zakresie dostarczania urządzeń, które cechuje nie tylko wysoka jakość, ale także wysoka energooszczędność. Producent dostosowuje urządzenia do nowoczesnych wymogów, zapewniając ich cichą pracę, dużą wydajność i zwrot kosztów w postaci oszędności strat energii czy ciepła.

W naszym sklepie znaleźć można liczne modele klimatyzacji Fujitsu - posiadamy większość rodzajów urządzeń tej marki.