Klimatyzacja Niepołomice

Instalując klimatyzację w domu stawiają Państwo na rozwiązanie, które współcześnie jest latem niemalże tak niezbędne jak solidne ogrzewanie zimą. Z powodu zmieniającego się klimatu i chęci utrzymania optymalnej temperatury wewnątrz pomieszczeń, klimatyzacja stosowana jest dziś coraz częściej jako rozwiązanie docelowe w biurach, sklepach, galeriach handlowych, przychodniach, domach prywatnych i wszędzie tam, gdzie człowiek przebywa na co dzień. Instalacja klimatyzacji wymaga jednak odpowiedniego dobrania sprzętu, właściwego projektu instalacji oraz regularnego serwisowania. Usługi takie oferujemy w ramach obsługi klimatyzacji w Niepołomicach.

Klimatyzacja Niepołomice – dlaczego warto?

Wielu Klientów pojawiających się u nas na pierwszym spotkaniu projektowym zadaje sobie pytanie, czy instalacja klimatyzacji jest dziś konieczna i dlaczego warto zastąpić nią klasyczne wiatraki, których użytkowanie jest przecież znacznie łatwiejsze. Klimatyzacja, w przeciwieństwie do wiatraka, jest w stanie obniżyć temperaturę powietrza w pomieszczeniu i dzięki temu znacząco zwiększyć komfort przebywania wewnątrz w momencie, gdy temperatura na zewnątrz przekraczają granicę komfortu. Klimatyzacja w połączeniu ze skuteczną wentylacją pomieszczeń zapewnia komfortowe warunki pracy i życia niezależnie od tego, czy została zainstalowana w domu czy w biurze.

Projekt klimatyzacji dopasowanej do potrzeb i wymagań wnętrza jest pierwszym, a zarazem kluczowym etapem procesu instalacji klimatyzacji. Doświadczeni projektanci klimatyzacji Niepołomice zapewnią Państwu kompleksową obsługę w zakresie doradztwa przy wyborze odpowiedniego urządzenia, ale i przystosowania instalacji klimatyzacji do warunków technicznych w Państwa domu. Dbamy o to, by każde wychodzące z naszych rąk urządzenie spełniało w stu procentach swoją rolę, dlatego pilnujemy, by zostało do wnętrza dopasowane jak najlepiej.

Poznaj nasze projekty!

Oferta klimatyzacji Niepołomice

Stawiając na kompleksową obsługę i pełne wykorzystanie możliwości i potencjału instalacji klimatyzacji w domach, biurach i pomieszczeniach użytkowych, w Klimasoft oferujemy Państwu pełną obsługę w zakresie projektu, doradztwa, dostępu do urządzeń, montażu oraz serwisu klimatyzacji i wentylacji.

W naszej ofercie pojawiają się m.in.:

  • instalacje wody lodowej,
  • montaż i rozruch klimatyzatorów typu Split, Multisplit i Monoblok,
  • instalacje systemów klimatyzacyjnych VRV i VRF
  • oraz wiele innych.

Nasze usługi skierowane są zarówno do Klientów prywatnych, jak i instalatorów urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych poszukujących urządzeń na preferencyjnych warunkach cenowych.

Aby zapewnić Państwu najwyższą jakość instalacji, projektu oraz serwisowania urządzeń klimatyzacyjnych, nasi technicy regularnie uczestniczą w szkoleniach prowadzonych przez firmy takie jak Mitsubishi Electric, Daikin, Fujitsu, LG, GREE oraz Midea Electric. Urządzenia tych marek dostępne są także w naszej ofercie, co znacząco ułatwia naszym specjalistom dopasowanie rozwiązania odpowiedniego do Państwa potrzeb i oczekiwań. W ramach obsługi Klienta prowadzimy także gwarancyjny i pogwarancyjny serwis i przegląd klimatyzacji gwarantujący sprawne i bezawaryjne użytkowanie urządzeń.

Sprawdź także inne miejsca, gdzie montujemy klimatyzację: Kraków, Myślenice, Olkusz, Skawina, Wieliczka, Zabierzów, Zielonki, Bochnia, Mogilany, Michałowice.

 

Pompy ciepła - projekt, montaż, serwis

Firma Klimasoft w swojej ofercie posiada szeroki wybór różnego rodzaju pomp ciepła: powietrznych, gruntowych, do ciepłej wody użytkowej. Problem z wyborem tej odpowiedniej znika w momencie kontaktu z naszymi doradcami. Pracownicy Klimasoft to specjaliści, którzy chętnie służą pomocą w wyborze pompy ciepła, która spełni Państwa oczekiwania. Jesteśmy w stanie również zaprojektować dla Państwa system ogrzewania podłogowego wykorzystujący pompy ciepła. Inwestycja w projekt zwróci się w momencie eksploatacji pompy ciepła, dlatego warto postawić na fachową pomoc naszych pracowników w tworzeniu projektu instalacji wykorzystującej pompę ciepła. 

Wiedza zdobyta przez naszych pracowników podczas licznych szkoleń ma swoje odzwierciedlenie w usługach montażu pomp ciepła i ich serwisu. Wykonujemy prace solidnie i z uwzględnieniem wszystkich zasad bezpieczeństwa, tak aby poczuli Państwo komfort podczas użytkowania i nie musieli martwić się w przypadku awarii urządzeń. Montaż i serwis w Niepołomicach oferujemy dla klientów indywidualnych, jak i komercyjnych

Wybór firmy Klimasoft przy projekcie, montażu i serwisie pomp ciepła w Niepołomicach jest gwarancją satysfakcji z wykonanych usług i bezpieczeństwa na każdym etapie użytkowania pompy ciepła. 

 

Zachęcamy do kontaktu!