Klimatyzacja AUX Kraków

Nasza firma Klimasoft specjalizuje się m.in. projektowaniu instalacji klimatyzacyjnych najwyższej jakości. Z naszych usług można skorzystać na terenie Krakowa i okolic. Oprócz projektowania zajmujemy się również montażem, serwisem i przeglądem systemów klimatyzacji. Nasza działalność wciąż się rozwija, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić klientom w pełni komplementarne usługi, które świadczone są w oparciu o najwyższe standardy jakości. Oferujemy m.in. klimatyzatory AUX J Smart, w których zostały zastosowane inteligentne technologie wspierające zdrowe życie. Jako firma Klimasoft jesteśmy w stanie zaoferować konkurencyjne urządzenia marki AUX, które spełnią najwyższe wymagania.

Klimasoft - AUX Kraków - sprzęt o dużej efektywności energetycznej

Grupa Aux znana jest w ponad 100 krajach na całym świecie i spełnia najwyższe standardy jakości oraz europejskie wymagania dotyczące efektywności energetycznej. Klimatyzatory AUX J Smart są oparte o technologię inwerterową, dzięki czemu praca sprężarki rotacyjnej jest bardzo płynna. Sprawia to, że ekologiczny czynnik chłodniczy jest pobierany w odpowiedniej ilości i dostosowany do indywidualnych potrzeb. Sprężarka nie włącza się i wyłącza niepotrzebnie, dzięki czemu nie dochodzi do nadmiernego poboru energii. Te atrakcyjne stylistycznie produkty zaawansowane technologicznie, pracują bardzo cicho – od 19 dB i posiadają wysoką klasę energetyczną A++ w trybie chłodzenia niezależnie od mocy urządzenia.

Klimatyzatory AUX spełniające najwyższe standardy jakości

Firma AUX zaprojektowała wydajne jednostki kasetonowe AUX i elastyczne rozwiązania klimatyzacyjne, zapewniające komfortowe chłodzenie. Te uniwersalne jednostki łączą w sobie ekologiczne i innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne dzięki ciągłym inwestycjom, dlatego przyciągają wzrok swoim unikalnym designem, a także działają w sposób niezawodny. To, co wyróżnia klimatyzatory AUX to zdecydowanie fakt, że ich praca nie stanowi zagrożenia dla środowiska naturalnego. Dodatkowo są to dyskretne jednostki, dlatego mogą z powodzeniem być wykorzystywane w niskich przestrzeniach podsufitowych, przestrzeniach komercyjnych, lokalach handlowych i salach konferencyjnych. Możliwe jest to również dzięki kompaktowym wymiarom tych urządzeń i płaskiej konstrukcji obudowy.

AUX J Smart

Klimatyzatory AUX J Smart pochodzą od czołowych producentów inteligentnych urządzeń gospodarstwa domowego, ale i rynku komercyjnego. Urządzenia marki AUX wyposażone są w filtr antybakteryjny, który w skuteczny sposób wyłapie mniejsze i większe cząsteczki pyłu i kurzu. Wbudowany filtr PM2.5 chroni użytkowników przed jednymi z najgroźniejszych zanieczyszczeń, wchodzących w skład smogu. Klimatyzatory AUX wyposażone są we wbudowany jonizator Cold Plasma, który świetnie pozbywa się z otoczenia wszelkich roztoczy, kurzu, wirusów, bakterii, pyłków roślin i innych, mniejszych zanieczyszczeń.

Klimatyzatory AUX dzięki technologii nawiewu obwodowego 360 stopni mogą transportować powietrze w sposób równomierny we wszystkich kierunkach, co wiąże się z optymalną temperaturą w pomieszczeniach. Są to atrakcyjne stylistycznie produkty spełniające najwyższe standardy jakości, które warto wykorzystać we wnętrzach komercyjnych i nie tylko. W zarządzaniu urządzeniem pomoże system inteligentnej kontroli temperatury I Feel, który został wbudowany w pilota klimatyzatora. Jego głównym zadaniem jest monitorowanie temperatury i przekazywanie informacji do jednostki wewnętrznej. Jest to rozwiązanie dające największą swobodę, ponieważ klimatyzator automatycznie dostosowuje nawiew do aktualnych potrzeb.

Klimatyzatory AUX objęte są 5-letnią gwarancją.