Samsung KrakówWykonujemy profesjonalne projekty układów klimatyzacji oraz rekuperacji, projekty ogrzewania podłogowego z wykorzystaniem nowoczesnych pomp ciepła oraz kotłów gazowych. Działamy na terenie Krakowa i okolic. Zajmujemy się także regularnym serwisem oraz przeglądami instalacji wentylacyjnych pod kątem ich przepływu oraz szczelności. Stawiamy na stały rozwój swojej działalności, dlatego dajemy możliwość wykonania pełnego serwisu lub montażu urządzeń klimatyzacyjnych, które można także zakupić w naszej firmie.

Zapewniamy, że oferowane przez nas usługi są świadczone na najwyższym poziomie, a urządzenia, które posiadamy w sprzedaży pochodzą tylko i wyłącznie od autoryzowanych i popularnych producentów w branży klimatyzacyjno-rekuperacyjnej. Jednym z nich, bardzo cenionym przez naszych klientów, jest firma Samsung.

Klimasoft Kraków - współpraca z Samsung

Cenimy sobie zadowolenie klienta, dlatego staramy się podejść do każdego zlecenia indywidualnie oraz z pełnym profesjonalizmem. Cieszymy się także bardzo dobrą opinią wśród obecnych zadowolonych klientów, dlatego możemy zapewnić, że wybierając nasze usługi mogą państwo liczyć na kompleksową obsługę oraz doradztwo naszych wykwalifikowanych pracowników, którzy biorą udział w szkoleniach i kursach przygotowywanych przez producenta Samsung. Dzięki temu nie tylko podnoszą swoje kwalifikacje, ale mogą później wykonać profesjonalny montaż i naprawy czy obsłużyć opiekę gwarancyjną dla tych urządzeń.

Współpraca z Samsung oznacza dla naszej firmy możliwość rozwoju - marka ta od lat pracuje na swój prestiż, a my dzięki tej kooperatywie możemy zapewnić naszym klientom dostęp do doskonałej jakości urządzeń klimatyzujących, rekuperacji czy pomp ciepła, do części wymiennych i profesjonalnej obsługi.

W ofercie Klimasoft Kraków znaleźć można klimatyzacje Samsung, zwłąszcza modele naścienne, które cieszą się sporym zainteresowaniem.

Obejrzyj modele klimatyzacji naściennej w naszym sklepie online.