Klimatyzacja Samsung Kraków

Wykonujemy profesjonalne projekty układów klimatyzacji oraz rekuperacji, projekty ogrzewania podłogowego z wykorzystaniem nowoczesnych pomp ciepła oraz kotłów gazowych. Działamy na terenie Krakowa i okolic. Zajmujemy się także regularnym serwisem oraz przeglądami instalacji wentylacyjnych pod kątem ich przepływu oraz szczelności. Stawiamy na stały rozwój swojej działalności, dlatego dajemy możliwość wykonania pełnego serwisu lub montażu urządzeń klimatyzacyjnych, które można także zakupić w naszej firmie.

Zapewniamy, że oferowane przez nas usługi są świadczone na najwyższym poziomie, a urządzenia, które posiadamy w sprzedaży pochodzą tylko i wyłącznie od autoryzowanych i popularnych producentów w branży klimatyzacyjno-rekuperacyjnej. Jednym z nich, bardzo cenionym przez naszych klientów, jest firma Samsung.

Klimasoft Kraków - współpraca z Samsung

Cenimy sobie zadowolenie klienta, dlatego staramy się podejść do każdego zlecenia indywidualnie oraz z pełnym profesjonalizmem. Cieszymy się także bardzo dobrą opinią wśród obecnych zadowolonych klientów, dlatego możemy zapewnić, że wybierając nasze usługi mogą państwo liczyć na kompleksową obsługę oraz doradztwo naszych wykwalifikowanych pracowników, którzy biorą udział w szkoleniach i kursach przygotowywanych przez producenta Samsung. Dzięki temu nie tylko podnoszą swoje kwalifikacje, ale mogą później wykonać profesjonalny montaż i naprawy czy obsłużyć opiekę gwarancyjną dla tych urządzeń.

Współpraca z Samsung oznacza dla naszej firmy możliwość rozwoju - marka ta od lat pracuje na swój prestiż, a my dzięki tej kooperatywie możemy zapewnić naszym klientom dostęp do doskonałej jakości urządzeń klimatyzujących, rekuperacji czy pomp ciepła, do części wymiennych i profesjonalnej obsługi.

W ofercie Klimasoft Kraków znaleźć można klimatyzacje Samsung, zwłąszcza modele naścienne, które cieszą się sporym zainteresowaniem.

Obejrzyj modele klimatyzacji naściennej w naszym sklepie online.

Pompy ciepła Samsung Kraków

Pompy ciepła marki Samsung są bardzo efektywne. Zapewniają odpowiednią temperaturę wewnątrz domów. Firma Samsung produkuje pompy ciepła z kompleksowym system, a do tego łatwe w montażu i dość lekkie. Prezentują się estetycznie i wpasowują do każdej elewacji. Decydując się na pompy ciepła od firmy Samsung, wybierają Państwo ekologiczne rozwiązania. Urządzenia te zostały zaprojektowane tak, aby optymalizować moc grzewczą w zależności od pory roku, a dzięki temu ich praca jest bardziej ekologiczna. Działają na zasadzie powietrze-powietrze lub powietrze-woda. Niektóre z urządzeń posiadają tryb nocny, co może być wygodną funkcją dla tych, którzy do zaśnięcia potrzebują całkowitej ciszy. Konkretne modele działają z wykorzystaniem technologii TDM, zapewniając szybkie grzanie.

Jeżeli są Państwo zainteresowani zamontowaniem pompy ciepła Samsung Kraków, to zapraszamy do skontaktowania się z nami w celu ustalenia szczegółów i dobrania odpowiedniego produktu do Państwa potrzeb. Każda pompa ciepła różni się wydajnością, którą trzeba dostosować do wielkości budynku. Nasi pracownicy pomogą Państwu w wyborze.