Klimatyzacja LG Kraków

W ofercie naszej firmy można znaleźć takie urządzenia jak klimatyzatory, wentylatory i sprężarki, a także wiele akcesoriów z branży wentylacyjnej. Staramy się dopasowywać naszą ofertę do oczekiwań nawet najbardziej wymagającego klienta, który ceni sobie jakość oraz przystępną cenę.

Wybierając nasze usługi można liczyć także na kompleksowe doradztwo w zakresie doboru urządzeń producentów, którzy zyskali na rynku wysokie oceny i zaufanie klientów. Jesteśmy dostępni stacjonarnie w Krakowie, gdzie można obejrzeć wszystkie produkty, które posiadamy w naszej ofercie. Jedną z wiodących marek, z jakimi współpracujemy, jest marka LG.

Klimasoft - LG Kraków - sprzęt i serwis

Zajmujemy się sprzedażą pomp ciepła, kotłów gazowych oraz wszelkiego rodzaju sprężarek i innych urządzeń służących do rekuperacji powietrza na terenie Krakowa. Dzięki produktom LG zapewniamy najwyższą jakość technologiczną oraz dopasowanie do każdego rodzaju pomieszczeń i budynków – także mieszkalnych. Nasi pracownicy biorą udział w specjalistycznych szkoleniach organizowanych przez producenta, dzięki czemu doskonale znają uwarunkowania sprzętu. 

Kiedy umawiamy się z klientem na montaż klimatyzacji czy innych urządzeń LG, klient może mieć pewność, że otrzyma nie tylko wysokiej klasy sprzęt, ale także profesjonaną usługę montażu, z pewnością uzyskania gwarancji i opieki serwisowej. Oferujemy nie tylko montaż urządzeń, ale także opiekę serwisową i konserwację sprzętu LG. Podejmujemy się serwisu także tych urządzeń, które zostały zamontowane przez inne firmy - zapewniamy wysoki standard pracy.

Pompy ciepła LG Kraków

Pompy ciepła marki LG można wykorzystać podczas urządzania nowego domu, przy wymianie innej pompy ciepła na nową, ale też można nią zastąpić stary kocioł gazowy czy weglowy. Pompy ciepła od LG sprzedawane w KLIMASOFT Kraków ułatwią Państwu dbanie o środowisko. To marka, która zwraca uwagę na wykorzystywanie energii odnawialnej i eliminowanie niepotrzebnego wytwarzania dwutlenku węgla. Przy użyciu pompy ciepła LG Kraków mogą Państwo mieć nie tylko zapewnione ogrzewanie oraz ciepłą wodę w domu, ale również ogrzewanie podłogowe. A wszystko jest ekonomicznym rozwiązaniem.

Dobrze zaprojektowana inteligentna technologia w tych pompach ciepła pozwala na wygodne sterowanie całym systemem w zależności od Państwa potrzeb. Pompy ciepła typu split mają przydatny tryb awaryjny, który pozwala na pracę urządzenia nawet w razie nieoczekiwanej awarii. Choć rzadko zdarzają się uszkodzenia, to lepiej być zabezpieczonym na różne sytuacje.

W razie Państwa pytań nasi pracownicy udzielą dokładnych informacji o konkretnym urządzeniu oraz pomogą dobrać moc pompę dostosowaną do powierzchni Państwa domu.

Urządzenia LG znajdziecie w naszym sklepie przede wszystkim w sekcji poświęconej klimatyzacji - to obszar, w którym współpraca z marką pozwoliła nam zgromadzić szeroki wybór urządzeń o parametrach pozwalających na dopasowanie do większości warunków i potrzeb.