LG KrakówW ofercie naszej firmy można znaleźć takie urządzenia jak klimatyzatory, wentylatory i sprężarki, a także wiele akcesoriów z branży wentylacyjnej. Staramy się dopasowywać naszą ofertę do oczekiwań nawet najbardziej wymagającego klienta, który ceni sobie jakość oraz przystępną cenę.

Wybierając nasze usługi można liczyć także na kompleksowe doradztwo w zakresie doboru urządzeń producentów, którzy zyskali na rynku wysokie oceny i zaufanie klientów. Jesteśmy dostępni stacjonarnie w Krakowie, gdzie można obejrzeć wszystkie produkty, które posiadamy w naszej ofercie. Jedną z wiodących marek, z jakimi współpracujemy, jest marka LG.

Klimasoft - LG Kraków - sprzęt i serwis

Zajmujemy się sprzedażą pomp ciepła, kotłów gazowych oraz wszelkiego rodzaju sprężarek i innych urządzeń służących do rekuperacji powietrza na terenie Krakowa. Dzięki produktom LG zapewniamy najwyższą jakość technologiczną oraz dopasowanie do każdego rodzaju pomieszczeń i budynków – także mieszkalnych. Nasi pracownicy biorą udział w specjalistycznych szkoleniach organizowanych przez producenta, dzięki czemu doskonale znają uwarunkowania sprzętu. 

Kiedy umawiamy się z klientem na montaż klimatyzacji czy innych urządzeń LG, klient może mieć pewność, że otrzyma nie tylko wysokiej klasy sprzęt, ale także profesjonaną usługę montażu, z pewnością uzyskania gwarancji i opieki serwisowej. Oferujemy nie tylko montaż urządzeń, ale także opiekę serwisową i konserwację sprzętu LG. Podejmujemy się serwisu także tych urządzeń, które zostały zamontowane przez inne firmy - zapewniamy wysoki standard pracy.

Urządzenia LG znajdziecie w naszym sklepie przede wszystkim w sekcji poświęconej klimatyzacji - to obszar, w którym współpraca z marką pozwoliła nam zgromadzić szeroki wybór urządzeń o parametrach pozwalających na dopasowanie do większości warunków i potrzeb.