Klimatyzacja Mogilany

Decydując się na instalację klimatyzacji w swoim domu zapewniasz sobie komfort temperaturowy niezależny od pogody panującej na zewnątrz. Klimatyzatory już dawno przestały być dodatkiem stosowanym wyłącznie w biurach i dużych budynkach publicznych, w których przy dużej liczbie osób trudno jest zachować dobre krążenie powietrza w upalne lato.

Klimatyzacja to świetne rozwiązanie do domu, o ile zostanie prawidłowo dopasowana do przestrzeni i potrzeb jej mieszkańców. Co możemy zaoferować dla klientów Klimasoft Mogilany?

Klimatyzacja do domu i biura – Mogilany i okolice

Podstawą prawidłowego działania urządzeń klimatyzacyjnych jest odpowiednie dopasowanie ich mocy, wydajności i intensywności pracy do przestrzeni, w jakiej zostaną zainstalowane. Zupełnie inne możliwości oferuje klimatyzacja dedykowana do dużej, otwartej przestrzeni biurowej, a inne ta instalowana w domowym garażu czy w mieszkaniu i mająca obniżyć temperaturę zaledwie o kilka stopni.

Klimatyzatory i urządzenia wentylacyjne są współcześnie na tyle wydajne i energooszczędne, by ich instalacja nie oznaczała podniesienia domowych rachunków za prąd o kilkaset złotych miesięcznie. Urządzenia pracują sprawnie, o ile korzysta się z nich zgodnie z przeznaczeniem i dba o prawidłową instalację, ale i konserwację.

W Klimasoft Mogilany zajmujemy się fachowym doradztwem, projektowaniem, instalacją i serwisowaniem urządzeń klimatyzacyjnych w domach prywatnych, biurach i przestrzeniach firmowych.

 

Sprawdź naszą ofertę!

 

Co zyskują klienci Klimasoft Mogilany

Specjaliści Klimasoft nie są jedynie sprzedawcami urządzeń, które możesz samodzielnie zamontować w swoim domu w charakterze klimatyzacji bądź skutecznej wentylacji. To eksperci, którzy doradzą Ci podczas wyboru odpowiedniego rozwiązania, pomogą dopasować klimatyzację i wentylację do Twoich potrzeb, wytłumaczą działanie procesu klimatyzacji pomieszczeń oraz przygotują, zainstalują i zajmą się konserwacją urządzeń klimatyzacyjnych w domu, firmie, garażu – wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz.

Poznaj nasze atuty:

  • Klimasoft Mogilany to firma z wieloletnim doświadczeniem i rozeznaniem na rynku urządzeń klimatyzacyjnych.
  • Na bieżąco korzystamy ze szkoleń oferowanych przez popularne marki działające na rynku klimatyzacji, w tym Mitsubishi Electric, Daikin, Fujitsu, LG, GREE i Midea Electric, których urządzenia posiadamy u siebie w sprzedaży.
  • Wiemy, jak ważne jest w przypadku klimatyzacji prawidłowe dopasowanie rozwiązania do potrzeb użytkownika i dzięki szkoleniom naszych ekspertów możemy wykonywać to zadanie z jeszcze większą precyzją i gwarancją najwyższej jakości.
  • Montując, sprzedając i dobierając urządzenia klimatyzacyjne i wentylacyjne do Państwa użytku korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych urządzeń najlepszych światowych marek.
  • Dbamy o zadowolenie każdego klienta i potrafimy wytłumaczyć Państwu dlaczego dane rozwiązanie będzie w określonej przestrzeni najwygodniejsze.

Jakość obsługi i działania naszych urządzeń jest dla nas najważniejsza – oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny dla wszystkich urządzeń stosowanych przez naszą firmę i znanych naszym technikom. Z Klimasoft zapewnisz sobie w domu warunki, przy których żadna temperatura na zewnątrz nie będzie straszna.

Sprawdź także inne miejsca, gdzie montujemy klimatyzację: Kraków, Myślenice, Niepołomice, Olkusz, Skawina, Wieliczka, Zabierzów, Zielonki, Bochnia, Michałowice.

Alternatywny wybór - pompa ciepła 

A może wybrać grzanie i chłodzenie w jednym? W ofercie firmy Klimasoft znajdą Państwo szeroki wybór różnego rodzaju pomp ciepła: powietrznych, gruntowych, do ciepłej wody użytkowej. Pracownicy Klimasoft chętnie służą pomocą w wyborze pompy ciepła, która będzie w stanie spełnić Państwa oczekiwania. Projekt systemu ogrzewania podłogowego wykorzystującego pompy ciepła? Dla naszych specjalistów to żaden problem. Inwestycja w projekt to bardzo dobry ruch, który pozwoli zaoszczędzić pieniąze na etapie eksploatacj i zadba o komfort i bezpieczeństwo użytkowania pompy ciepła. Warto postawić na fachową pomoc naszych pracowników w tworzeniu projektu instalacji wykorzystującej pompę ciepła. Regularnie odbywamy szkolenia, dzięki czemu doskonalimy swoją wiedzę i umiejętności w dziedzinie pomp ciepła. Przekłada się to na niezawodność podczas montażu i serwisu instalacji wykorzystujących pompy ciepła. Na naszej ofercie zyskują zarówno klienci indywidualni, jak i duże firmy. 

Projekt, montaż i serwis pomp ciepła w Mogilanach wykonany przez firmę Klimasoft  to gwarancja satysfakcji z wykonanych usług i bezpieczeństwo na każdym etapie użytkowania pompy ciepła. 

 

Zapraszamy do kontaktu!