Klimatyzacja Mitsubishi Kraków

Tego producenta nie trzeba nikomu przedstawiać - marka Mitsubishi znana jest wielu osobom, jednak nie wszyscy wiedzą, że producent ten dostarcza na światowe rynki także urządzenia do klimatyzacji. W ofercie Klimasoft Kraków marka Mitsubishi jest chętnie wybieranym przez klientów produktem.

Klimatyzacje Mitsubishi w Krakowie

Jak wielu producentów z tej branży, Mitsubishi to marka azjatycka, a ściślej - japońska. Charakterystyczna precyzja, dokładność wykonania nie cierpi wcale na masowej produkcji - klimatyzatory producenta znajdziecie w ofercie Klimasoft Kraków w niemal każdym typie urządzeń. Dzięki współpracy z marką możemy zapewnić naszym klientom nie tylko doskonałej klasy sprzęt o świetnych parametrach i wysokiej wydajności, ale także profesjonalną obsługę. 

Nasza firma zapewnia wsparcie już na etapie projektu - dbamy o to, by przygotować sprzęt jak najlepiej spełniający oczekiania klienta. Następnie po wyborze urządzenia przystępujemy do montażu, pokazujemy klientowi jak obsługiwać urządzenie. W dalszym czasie oferujemy również konserwację i usługi serwisowe.

Urządzenia Mitsubishi wyróżniają nie tylko świetne parametry techniczne, ale także elegancki wygląd - klimatyzatory tej marki z pewnością mogą znaleźć się nawet w reprezentacyjnych pomieszczeniach, ponieważ nowoczesny design doskonale wpisuje się w obecne trendy wnętrzarskie, nie rzuca się w oczy i nie przytłacza wystroju "technologicznym", ciężkim wyglądem.

Światowa klasa urządzeń, do jakiej należy Mitsubishi, pozwala zapewnić takie udogodnienia, jak:

  • wykrywanie obecności osób w pomieszczniach i dostosowanie trybu pracy klimatyzacji
  • dwie niezależne żaluzje powietrzne, poprawiające wydajność pracy urządzenia
  • elektryczna kurtyna unieszkodliwiająca bakterie i wirusy

Pompy ciepła Mitsubishi Kraków

Pompy ciepła marki Mitsubishi dostępne w KLIMASOFT Kraków są bardzo wysokiej jakości. Urządzenia te wykonano z dużą starannością tak, aby zimą zapewniały ciepło, a latem ochłodzenie. Dzięki nim mają Państwo zapewnione ogrzewanie oraz ciepłą wodę. Podczas produkcji tych pomp wykorzystano najnowocześniejsze elementy i wbudowano w nie świetne systemy. Pompy od Mitsubishi zapewniają wysoką efektywność energetyczną, a dodatkowo są na liście zielonych urządzeń i materiałów.

Niektóre modele mają wbudowany sterownik, dzięki któremu można sterować pompą na odległość przy użyciu jakiegoś urządzenia mobilnego, np. telefonu. W zależności od modelu pompy korzystają z różnych technologii, które usprawniają pracę tych urządzeń. Moc grzewcza pomp jest różna, ponieważ dobiera się ją do charakterystyki budynku, którą będzie miała ogrzać lub schłodzić.

Pracownicy KLIMASOFT chętnie udzielą odpowiedzi na Państwa pytania, rozwieją wątpliwości i pomogą w wyborze pompy ciepła Mitsubishi Kraków. Wybór może być trudny, bo jest, w czym wybierać, ale postaramy się wybrać razem z Państwem najkorzystniejsze urządzenie. Oferujemy też możliwość montażu.

Dzięki współpracy Klimasoft Kraków z Mitsubishi takie i nie tylko udogodnienia są w zasięgu ręki - zapraszamy do kontaktu!