Mitsubishi KrakówTego producenta nie trzeba nikomu przedstawiać - marka Mitsubishi znana jest wielu osobom, jednak nie wszyscy wiedzą, że producent ten dostarcza na światowe rynki także urządzenia do klimatyzacji. W ofercie Klimasoft Kraków marka Mitsubishi jest chętnie wybieranym przez klientów produktem.

Klimatyzacje Mitsubishi w Krakowie

Jak wielu producentów z tej branży, Mitsubishi to marka azjatycka, a ściślej - japońska. Charakterystyczna precyzja, dokładność wykonania nie cierpi wcale na masowej produkcji - klimatyzatory producenta znajdziecie w ofercie Klimasoft Kraków w niemal każdym typie urządzeń. Dzięki współpracy z marką możemy zapewnić naszym klientom nie tylko doskonałej klasy sprzęt o świetnych parametrach i wysokiej wydajności, ale także profesjonalną obsługę. 

Nasza firma zapewnia wsparcie już na etapie projektu - dbamy o to, by przygotować sprzęt jak najlepiej spełniający oczekiania klienta. Następnie po wyborze urządzenia przystępujemy do montażu, pokazujemy klientowi jak obsługiwać urządzenie. W dalszym czasie oferujemy również konserwację i usługi serwisowe.

Urządzenia Mitsubishi wyróżniają nie tylko świetne parametry techniczne, ale także elegancki wygląd - klimatyzatory tej marki z pewnością mogą znaleźć się nawet w reprezentacyjnych pomieszczeniach, ponieważ nowoczesny design doskonale wpisuje się w obecne trendy wnętrzarskie, nie rzuca się w oczy i nie przytłacza wystroju "technologicznym", ciężkim wyglądem.

Światowa klasa urządzeń, do jakiej należy Mitsubishi, pozwala zapewnić takie udogodnienia, jak:

  • wykrywanie obecności osób w pomieszczniach i dostosowanie trybu pracy klimatyzacji
  • dwie niezależne żaluzje powietrzne, poprawiające wydajność pracy urządzenia
  • elektryczna kurtyna unieszkodliwiająca bakterie i wirusy

Dzięki współpracy Klimasoft Kraków z Mitsubishi takie i nie tylko udogodnienia są w zasięgu ręki - zapraszamy do kontaktu!