Klimatyzacja Myślenice

Instalacje wentylacji i klimatyzacji sprawdzają się dziś nie tylko w biurach i bardziej zatłoczonych budynkach użytkowych, ale także w domach prywatnych. Rosnące temperatury na zewnątrz nie pozwalają zwykle czuć się komfortowo ani na zewnątrz, ani wewnątrz budynków, a klimatyzacja daje szanse nie tylko na poprawę cyrkulacji powietrza, ale i obniżenie jego temperatury.

Aby działała sprawnie trzeba jednak oczywiście odpowiednio dobrać urządzenie i zaprojektować domową instalację wentylacji i klimatyzacji - i tym właśnie zajmujemy się w Myślenicach. Jakie usługi możemy Państwu zaoferować?

Projekty klimatyzacji Myślenice

Przygotowując się do instalacji klimatyzacji zawsze należy wcześniej odpowiednio przeanalizować potrzeby użytkownika, ale i możliwości pomieszczenia w zakresie instalacji klimatyzacji. W Klimasoft dysponujemy całą gamą sprawdzonych urządzeń klimatyzacji i wentylacji, ale zanim pomożemy Państwu w wyborze jednego z nich, musimy upewnić się, że urządzenie będzie spełniało w stu procentach Państwa oczekiwania oraz będzie odpowiadało wymogom technicznym w Państwa domu czy mieszkaniu.

Starannie wykonany projekt pozwala na oszczędności na etapie inwestycji i zdecydowanie zwiększa efektywność pracy samej klimatyzacji – zadania i oczekiwania dla klimatyzacji w dużym biurze będą przecież zupełnie odmienne od tych w domu prywatnym i nie można oczekiwać, że taka sama instalacja w jednym i drugim pomieszczeniu spełni w stu procentach swoje zadanie bez odpowiedniego projektu i montażu.

Urządzenia i montaż klimatyzacji – co oferujemy?

Doradcy sprzedaży i specjaliści Klimasoft od wielu lat pracują przy montażu, serwisowaniu, a także projektowaniu systemów klimatyzacji. Dzięki dostępnym w naszej ofercie urządzeniom różnego typu możemy zaoferować swoją pomoc przy wyborze i montażu zarówno klientom indywidualnym, jak i innym doświadczonym monterom klimatyzacji i wentylacji poszukującym sprawdzonych rozwiązań na preferencyjnych warunkach.

W naszej ofercie posiadamy wiele rodzajów urządzeń do klimatyzacji, dzielone zależnie od miejsca montażu i rodzaju:

  • naścienne
  • podstropowe
  • kasetonowe
  • przypodłogowe
  • kanałowe
  • multisplit
  • VRF, VRV

W zakresie montażu klimatyzacji w Myślenicach możemy zaoferować między innymi instalacje wody lodowej, montaż i rozruch klimatyzatorów typu Split, Multisplit i Monoblok, instalacje systemów klimatyzacyjnych VRV i VRF oraz wiele innych. Montaż klimatyzacji przez osobę bez kwalifikacji oraz odpowiednich świadectw może zakończyć się utratą gwarancji, dlatego nasi serwisanci regularnie uczestniczą w szkoleniach organizowanych przez największych producentów urządzeń klimatyzacyjnych i uzupełniają swoją wiedzę w zakresie bezpiecznego, szybkiego i efektywnego montażu oraz serwisu klimatyzacji.

Dowiedz się więcej - zapraszamy do kontaktu!

Serwisowanie klimatyzacji Myślenice

Regularne użytkowanie klimatyzacji niesie za sobą konieczność regularnego serwisowania urządzenia. Działając zgodnie z zaleceniami producenta i dbając o to, by urządzenie było regularnie sprawdzane przez serwisanta, dają sobie Państwo szansę na bezawaryjne działanie i pełną skuteczność zainstalowanej klimatyzacji.

W Myślenicach oferujemy Państwu przeglądy i serwisowanie klimatyzatorów Split i Multisplit, urządzeń systemów VRF i VRV, centrali wentylacyjnych, szaf klimatyzacji precyzyjnej i wiele innych usług niezbędnych do utrzymania klimatyzacji w prawidłowej kondycji.

 

Oszczędność i niezawodność pomp ciepła

Pompa ciepła to rozwiązanie całoroczne - pozwala na ogrzewanie zimą i chłodzenie latem. Zapewnia ona komfort dzięki trzem funkcjom w jednym urządzeniu. W ofercie Klimasoft dla Myślenic znajdą Państwo szeroki wybór pomp ciepła, które będą idealnym rozwiązaniem zarówno dla domów jednorodzinnych jak i dużych firm. Pracownicy Klimasoft służą fachową pomocą w doborze odpowiedniej pompy ciepła, w zależności od Państwa potrzeb. Zajmiemy się również montażem i serwisem systemów wykorzystujących pompy ciepła. Oszczędność i niezawodność - to cechy pomp ciepła oferowanych przez Klimasoft. Zapraszmy do zapoznania się z ofertą Klimasoft Myślenice i kontaktu, nasi doradcy już na Państwa czekają.

Zakładamy klimatyzację na terenie Krakowa, Niepołomic, Olkusza, Skawiny, Wieliczki, Zabierzowa, Zielonek, Bochni, Mogilan i Michałowic.

Umów się na serwis!